PLUSS +

Projekt - Adaptacja - Satysfakcja

foto

Indywidualne podejście do każdego projektu inwestycyjnego, połączone ze szczegółową analizą techniczną, jest dla nas strategiczne. Doświadczenie i poznanie potrzeb Klienta gwarantują wysoki poziom świadczonych usług.

Witamy na stronie

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 2012 roku.

Świadczymy usługi projektowe, adaptacyjne, wykończeniowe oraz deweloperskie.

Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu i adaptacji wnetrz lokali handlowo-usługowych i biurowych. Zasięg naszej działalności obejmuje cały Kraj. Zapewniamy naszym Klientom pełen profesjonalizm, jakość, maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług oraz atrakcyjną cenę.

foto

Realizacje

Mamy bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca oraz Podwykonawca w projektach budowlanych dla wielkopowierzcniowych sieci handlowych, mięndzynarodowych marek odzieżowych, kosmetycznych oraz gastronomicznych usytuowanych w największych galeriach handlowych w Polsce.

Ponadto realizowaliśmy projekty adapracji powierzchni biurowych w renomowanych biurowacach w Warszawie o powierzchniach powyżej 1000 m2.

Firma Pluss zajmuje się również działalnościa deweleporską w segmencie domów jednorodzinnych, zabudowach szerefowych i bliźniaczych. Nasze realizację to zakończone osiedle domów w Województwie Warmińsko-Mazurskim o powierzchni 1300 m2 oraz Zielone Apartamenty w Markach k. Warszawy o łacznej powierzchni użytkowej ok 800 m2 - STRONA INTERNETOWA